Kim jestem?

Jeżeli moje zdjęcie i krótki opis cię nie przekonuję, postaram Ci się to wytłumaczyć.
Mam na imię Karolina, możesz mówić mi Kara, Istotka zresztą jak chcesz! Prowadzę tego bloga od trzech lat, założyłam go po to, by dzielić się swoją miłością do książek. :)
Mam obecnie 16 lat, lecz za niedługo się to zmieni :) Spoglądam na świat dużymi, zielonymi oczyma, z wysokości metra pięćdziesięciu. Mam długie, falowane włosy, które często żyją własnym życiem, przez co wyglądam jak książkowa Hermiona. Mam obsesję na punkcie seriali i filmów Marvela i DC (niektórych) (Seriale: Supernatural, Sherlock, Gra o Tron, Lucifer, Sleepy Hollow, The 100, Unce Upon a Time) (Filmy: Deadpool, Doctor Strange, Iron Man,Thor, Suicide Squad, Strażnicy Galaktyki).
Jeżeli zapytasz czego słucham, to przyznam, że sama nie mam pojęcia. Słucham wszystkiego, lecz najczęściej Rocka i Metalu. Moimi ulubionymi zespołami są: Happysad, Linkin Park, AC/DC, Strachy Na Lachy, Dżem, COMA, Three Days Grace, Perfect.
Kocham fotografię, jest dla mnie czymś niezwykłym, wręcz nierzeczywistym. Czy to nie cudowne, że za pomocą małego guziczka, możemy utrwalić najpiękniejsze momenty w naszym życiu (albo śliczne okładki książek)? Bardzo lubię pisać, jak łatwo można wywnioskować, skoro tu jestem. Gdy piszę, czuję się wolna, pozwala mi to zapomnieć choć na chwilę o problemach. Czasami od czasu do czasu jakiś człowiek usłyszy może jak śpiewam, bardzo to lubię, choć trochę się wstydzę. Jednak najbardziej kocham czytać. Czytanie jest dla mnie niczym codzienna dawka tlenu, jest moją odskocznią, ratunkiem.
Cóż mogę jeszcze o sobie powiedzieć? Robię masę błędów ortograficznych i cierpię na niedobór przecinków we krwi! :) Staram się z tym walczyć! jeśli więc zauważysz jakiś błąd - napisz mi śmiało, ja nie gryzę!

I co pomogło? Już coś Ci świta? <3
Buziaki <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz