wtorek, 26 stycznia 2016

Porwana Pieśniarka - Recenzja

"- Trolle nie są brzydkie. - Zagryzłam wargi, szukając właściwych słów. - Bardziej przypominają piękne rzeczy, które miały pecha i zostały uszkodzone."

Tytuł: Porwana Pieśniarka
Autor: Danielle L Jensen
Wydawnictwo: Galeria Książki
Ilość Stron: 430
Gatunek: Fantasy/ Romans
Ocena: 8/10


Zdaje sobie sprawę z tego, ze dawno nic nie pisałam. Przepraszanie milionowy już razy chyba nic nie da. Moja nieobecność była spowodowana brakiem komputera, ponieważ mój się niestety popsuł. Lecz zamierzam się teraz poprawić i przychodzę do was z recenzją pewnej nietypowej aczkolwiek intrygującej książki pt " Porwana Pieśniarka". 

Książka wpadła w moje łapki dość spontanicznie ale nie żałuje tego! 
Autorka przenosi czytelnika do zupełnie innego świata,czytając słowa zapisane na kartach tej powieści można stracić kontakt z rzeczywistością, a brutalne przywrócenie do niej może spowodować pożadnego kaca. 

Zastanawiam się co mogę powiedzieć wam o tej pozycji nie zdradzając za bardzo jej treści.

Jest to opowieść o na pozór zwykłej dziewczynie, która zostaje porwana przez swojego znajomego, a później sprzedana pewnym istotą, które jak się okazuję są uwaga uwaga... trolami! 
Biedna Cecile ( wiem, że napisałam błędnie imię bo nad pierwszym e po c jest kreska na górze, ale nie umiem je zrobić) zostaje żoną Tristana, księcia Trollus by zdjąć ciążącą na mieście klątwę.
Podsumowując jest to historia przepełniona magią, która tryska wręcz za każdym przewróceniem strony. Historia nasiąknięta romansem, tajemniczością i Trolami, które nie są takie jak opisują je media czy powszechna literatura. 

Nie spodziewałam się, że uf książka tak bardzo przypadnie mi do gustu.
Barwni bohaterowie, wartka akcja oraz cudowny świat wykreowany przez autorkę sprawi, że książka zapadnie w waszych sercach i pamięci na długo. Serdecznie polecam!

Piszcie, Komentujcie to bardzo motywuję! 
Czytaj=Komentuj!

Pozdrawiam! 

 
 

4 komentarze:

 1. Nie słyszałam nigdy o tej książce. Dzięki Tobie już wiem.
  Dziękuję
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Przekonująca recenzja. Możliwe że odstawie mój swiat, krwi, psychopatów i wszelkich innych cnut napisanych przez słynnych grozo pisazow dla "Porwanej Piesniarki" :) jak uzależnie od romansow, to ubierzesz za to odpowiedzialność xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow!! Już po opisie wiedziałam, że ta książka jest niezła, ale po twojej recenzji po prostu muszę ją mieć!! Trolle to temat rzadko spotykany. Pozdrawiam i obserwuje.
  Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o tej książce i mam na nią wielką ochotę. Coraz bardziej przekonuję się do fantastyki. Pozdrawiam :)
  http://moje-czytania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń