sobota, 19 marca 2016

Ognisty Pocałunek- Recenzja

"Pierwszy pocałunek może być być ostatnim"

Autor: Jennifer L.Armentrout
Seria: Dark Elements
Tytuł: Ognisty Pocałunek 
Oryginalny Tytuł: White Hot Kiss
Ilość Stron: 491 
Wydawnictwo: Fila 
Ocena: 9,5/10

Cześć dziś mam zamiar opowiedzieć wam trochę o książce, która pochłonęła mnie i zachwyciła.
Jestem ogromną wielbicielką twórczości Jennifer L. Armentrout . Czytałam chyba wszystkie jej książki przeznaczone dla młodzieży jak  oraz te dla starszych czytelników i muszę przyznać, że tym razem przeszła samą siebie!

Jak już wspomniałam, autorka bardzo podniosła poprzeczkę i stworzyła niepowtarzalną historię, lepszą nawet od słynnych Darów Anioła! ( chociaż i tak kocham DA DM)

Książka opowiada o siedemnastoletniej Layli, która posiada niezwykłe zdolności. Bowiem dziewczyna jest pół demonem pół gargulcem. Wiedzie dość niespotykane lecz spokojne życie ( oprócz codziennego naznaczania demonów,ale co tam przecież to normalka) dopóki na jej drodze nie staje Roth, przystojny demon, który twierdzi, że wie o niej wszystko.

 Bardzo polubiłam i utożsamiłam się z główną bohaterką, całym sercem pokochałam Rotha oraz przyjaciół Kayli. 


Autorka stworzyła świat przesycony nutką tajemnicy, mroku oraz walki.
Jest to pozycja obowiązkowa dla wielbicieli tej autorki jak i mrocznego świata. Jedynym jej minusem jest pojawiający się jak większości książek dla młodzieży wątek "Trójkąta miłosnego" lecz da się go przeżyć. 
Pomimo tego drobnego faktu, serdecznie polecam. Gdyż naprawdę warto. Jest to jedna z tych pozycji, o której człowiek nie może przestać myśleć nawet po zamknięciu książki.  

PISZCIE,KOMENTUJCIE! TO BARDZO MOTYWUJE! <3
 

2 komentarze:

  1. MEGA *-* Zaintrygowałaś mnie! Z pewnością sięgnę po tą książkę :) Oby tak dalej misia! Zapraszam do mnie! :) ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Boziu... połączenie gargulca z demonem... (o.o') jak musieli wyglądać jej rodzice xD ale tak serio, to z wielką chęcią przeczytam. ^^

    OdpowiedzUsuń