niedziela, 8 listopada 2015

Liebster Award TAG

Hej, dziś przychodzę z Tagiem, do którego nominowała mnie
Ola, która prowadzi blog : http://pomiedzy-ksiazkami.blogspot.com/ . Serdecznie dziękuję ci za nominację. Jest mi bardzo miło.  Mam nadzieję że poznacie mnie trochę lepiej dzięki tym paru pytaniom, na które z chęcią odpowiem J A dla tych którzy nie wiedzą na czym ten tag polega, to już śpieszę z wyjaśnieniem : Odpowiadam na 11 zadanych mi pytań, później sama tworze kolejne 11 nominując 11 blogów, których liczba obserwatorów jest powyżej 200.

Czytaj= Komentuj :D 

No to zaczynam!

1.   Jakie jest Twoje największe marzenie?
To trudne pytanie. Jedno z moich największych marzeń się już spełniło. Lecz myślę, że mam jeszcze jedno. Więc tak: Mym drugim największym marzeniem jest zamieszkać w Londynie, ponieważ czuję, że to właśnie tam jest moje miejsce na ziemi. Serce mi przyśpiesza na widok choćby jednej pocztówki z tego pięknego miasta w Anglii. Tak to właśnie jest moje marzenie.

2.   Z którym bohaterem utożsamiasz się najbardziej?
To, co powiem, może niektórych zaskoczyć, ponieważ najbliższa memu sercu jest Hermiona, z serii o Harrym Potte’rze. Może nie jestem typem osoby, która się ciągle uczy i ma najlepsze oceny. Lecz jestem osóbką nadewszystko kochającą książki. Podzielam również nieokiełzaną szope na głowie jak panna Granger, dobra przesadzam ona miała ładniejsze włosy. W Hermionie dostrzegam pewne cechy, które sama chiałabym mieć. Podziwiam ją za odwagę, rozsądek i wielką inteligencje. Bez niej Harry i Ron zapewne by sobie nie poradzili J Uwielbiam jej temperament, pogodę ducha i oddanie. Chiałabym być taka jak ona, lecz jestem tylko jej namiastką, która głęboko gdzieś siedzi w moim sercu, odkąd po praz pierwszy miałam zaszczyt ją „poznać” czytając historię zawartą na kartach powieści J.K. Rowling

3.   Jesteś optymistą, pesymistą czy może realistą?
Zdecydowanie jestem optymistką, co będzie to będzie, trzeba się cieszyć tym co się ma, ponieważ „W życiu są piękne tylko chwilę”. Oczywiście bywają momenty gdy mam chwilę zwątpienia, ale raczej rzadko.


4.   Od czego jesteś uzależniony?
Mogę z czystym sumieniem przyznać, że jestem uzależniona od czytania i robienia zdjęć. Te dwie czynności pochłaniają mnie całkowicie. Pozwalają zamknąć się w swojej wyimaginowanej rzeczywistości, odetchnąć na chwilę od zmartwień, problemów.

5.   Kto jest Twoją fikcyjną miłością?
Mam dwie wielkie fikcyjne miłości a mianowicie
Draco Malfoy i Will Herondale. I to się nigdy chyba nie zmieni.

6.   Jakie masz zainteresowania poza czytelnictwem?
Po za czytaniem, pasjonuję się fotografią, uwilbiam robić zdjęcia. Jest to dla mnie czymś niezwykłym, ponieważ w jednej sekundzie za pomocą przycisku mogę uchwycić coś niezwykłego, co zostanie z nami na dłużej pod postacią miłych wspomnień.
Lubię również, pisać, w ten sposób odreagowuję złe emocję. Zasze gdy jestem zła lub smutna po prostu pisze, przelewam słowa na papier.

7.   Dopasuj do 3 książek po 1 utworze muzycznym, który kojarzy Ci się z tymi powieściami.


8.   Kim chciałeś zostać, gdy byłeś mały?
Zawsze chciałam pisać, chciałam robić coś właśnie z tym związanym.

9.   Jakiej muzyki słuchasz?
Jeżeli chodzi o rodzaj to lubię raczej mocne brzmienie, czyli skłaniam się pomiędzy Rock’iem a Metalem J Lecz czasami wpadną mi w ucho spokojniejsze kawałki np : https://www.youtube.com/watch?v=wwCykGDEp7M

10.                    Czy płaczesz na książkach?
Jestem bardzo wrażliwą osobą, lecz jeżeli chodzi o książki, to rzadko przy nich płaczę. Pamiętam, że tak naprawdę podczas czytania płakałam tylko 2 razy. Naprawdę trudno poruszyć moje serce, najczęściej tylko wtedy gdy umiera bardzo bliski mi bohater.

11.                    Dlaczego założyłeś bloga?
Bloga założyłam dla tego, że bardzo lubię pisać, tworzyć, a nie chciałam robić tego do szuflady. Również jest to dla mnie forma testu, w ten sposób mogę sprawdzić czy to co piszę podoba się komuś i czy jest sens to robić. Jestem osobą, która o wiele łatwiej przyjmuję krytykę od osób, których nie znam niż od najbliższych. No i przedewszystkim sprawia mi to ogromną przyjemność. J


Teraz Czas na moje pytanka dla was! :
1.  Co podoba ci się w moim blogu?
2.  Czym interesujesz się po za czytaniem?
3.  Ile masz lat?
4.  Co sprawia, że na twojej twarzy pojawia się uśmiech?
5.  Co jest dla ciebie w życiu najważniejsze?
6.  Masz jakieś swoje ulubione zespoły muzyczne?
7.  Lubisz oglądać seriale, jak tak to jakie?
8.  Jesteś osobą bujająca w obłokach, czy twardo stąpającą po zmiemi?
9.  Czy jest jakiś fikcyjny bohater, który skradł twoje serce?
10.     Czy jest coś czego żałujesz?
11.     Opiszesz siebie w kilku zdaniach? J

Pora na nominację! J
1.  Odbijam pałeczkę i tym razem to ja  nominuję ciebie : http://pomiedzy-ksiazkami.blogspot.com/
10.            http://zakladkaa.blogspot.com/
http://theworldof-jess.blogspot.com/Przepraszam, jeżeli pojawiły się jakieś błędy. Jutro sprawdze dokładnie tekst i poprawię jeżeli jakieś się znajdą :) Miłego dnia!, Wieczoru, niezależnie o jakiej poże to czytacie!

2 komentarze:

 1. Dziękuję za nominację ❤️
  Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć!
  modnaksiazka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę sie doczkeać jak zrobisz ten tag! koniecznie mi napisz :D

   Usuń